Користь, міцність і краса PDF Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2017, 14:02
img125

«Зупинись, мить, бо ти прекрасна», -  так   можна сказати, подорожуючи вуличками нашого міста. Твори будівельника, як  і художника  найбільш довговічні і зберігаються століттями. Образи архітектури принципово відмінні від образів інших видів мистецтва. Неможливо  було б назвати досконалою будівлю хоч і корисну, але недовговічну, так само, як і таку, що служить довго, але не зручна,або ж ту, що має одне й друге, але позбавлена будь-якої краси. 

 Головне, що сприяє враженню в архітектурному творі, це його пропорції, ритміка обємних мас, які роблять споруду величною, а іншу - примхливо-грайливою чи похмурою. «Застиглою музикою» називають її в народі.        

img123

6 грудня 2017 року  у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова»  в рамках   тижня  професій будівельного напрямку,  майстром виробничого навчання Сіньковою К.В. була проведена виховна година «Архітектура нашого міста».      

Клавдія Володимирівна познайомила учнів з законами краси при спорудженні будівель, що задовольняють потреби людини. За допомогою віртуальної  мандрівки майстер  розповідала учням про епохи архітектурного стилю нашого міста та мікрорайону,  які були зумовлені соціальним ладом суспільства, формою державної влади, побутовими особливостями, релігією, кліматичними та іншими чинниками. Познайомила з архітектурними мотивами бароко, стилями неокласицизму, раннім модерном, класицизму. Порівняла сучасну архітектуру Кіровоградщини з місцевими традиціями та новими конструкторськими ідеями і технологіями. Порекомендувала усім присутнім звернутись до літературної спадщини і розширити свої знання про рідний край.

img124

       Усі присутні дякували за можливість доторкнутися до прекрасного, що є частинкою нашого міста.  

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2