Творчість народжує красу PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 грудня 2017, 15:25
1

        Будівельник – професія особлива, шанована, а володіння технікою вітражного живопису є завжди доречним і потрібним.

 2

 5 грудня 2017 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» в рамках тижня з професійної підготовки за напрямком підготовки робітничих кадрів «Будівельні, монтажні і ремонтно-будівельні роботи», викладачем технології Терещенко Ю.Г. був проведений майстер – клас з техніки вітражного живопису.

 3 4

  Юлія Геннадіївна, демонструючи прийоми техніки, звернула увагу учнів на головну перевагу декоративно-прикладної творчості, вітражного живопису, як одного із видів мистецтва в будівельній галузі. Це можливість виготовити ексклюзивну авторську річ, яка користується попитом у споживачів. Кожен клієнт хоче, щоб його оселя була затишною, мала індивідуальний, привабливий вигляд. За допомогою вітражного живопису можна оформити дзеркало, двері у вітальні, прикрасити плафони.

5 

А так, як будівельники - це майбутні дизайнери, то техніка вітражного живопису стане у пригоді не тільки учням, а й педагогічним працівникам. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2