Моя професія - моя гордість PDF Друк e-mail
Вівторок, 05 грудня 2017, 11:25
1

        З 04.12 по 08.12 2017 року ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» проводить тиждень з професійної підготовки  за напрямком підготовки робітничих кадрів «Будівельні, монтажні і ремонтно-будівельні роботи».

 

2

 В перший день тижня розпочався конкурсом стіннівок під гаслом «Часи змінюються – технології покращуються». У конкурсі брали участь майбутні будівельники, учні І-ІІІ курсів навчання. У своїх роботах учні продемонстрували професійну компетентність та обізнаність фахівця будівельного напрямку, творчу уяву та креативність.

img 8860

   На уроці спеціальної технології викладач Витоптова Л.А. провела віртуальну подорож на тему: «Нові тенденції у сучасному будівництві». Під час заходу учні познайомилися з новими видами інструментів та пристосувань: стрічковим шуруповертом і шліфувальною машиною, кромковим рубанком і реймус - різаком, пристосуванням для вирізання отворів у гіпсокартонних плитах і ножем - блейдраннером, багатофункціональним різаком з рулеткою і підйомником, розпіркою для гіпсокартону, їх багатофункціональністю та особливостями в роботі. Переглянули відеоматеріали з організації праці та їхнього використання в будівельному процесі.

img 8866 

Бажаємо учням відкрити себе в улюбленій справі, успіхів у навчанні, а колективу педагогічних працівників – здоров’я, терпіння та творчих злетів. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2