Овочевий калейдоскоп в українській традиційній кухні PDF Друк e-mail
Середа, 29 листопада 2017, 11:29
1

28 листопада 2017 року в нашому ліцеї відбувся відкритий позакласний навчально-інформаційний захід «Овочевий калейдоскоп в українській традиційній кухні». Захід був підготовлений та проведений майстрами виробничого навчання з професій «Громадське харчування» Радковським Анатолієм Володимировичем та Резніченко Наталією Андріївною за участі учнів груп з професії «Кухар». Він розпочався музичною композицією «Україночка».

2

Майстер виробничого навчання Радковський А.В. та ведучі ознайомили усіх присутніх з відомостями про овочі, які найбільше використовуються в українській кухні: буряк, капуста, квасоля, морква, часник, цибуля, редька тощо.

3

До уваги учнів було представлено театралізоване дійство – український базар, на який завітали кума, чоловік та жінка. Колоритні продавці припрошували покупців, рекламуючи різноманітні види кожного овочу, пересипаючи своє мовлення прислів’ями та приказками, пов’язаними з українською традиційною кухнею.

4

На базарі працювала у ролі майстрині майстер виробничого навчання Резніченко Н.А., яка презентувала вироби з овочів, виконані у техніці карвінгу. До уваги глядачів ведучі запропонували калейдоскоп овочевих загадок, за відгадування яких нагороджувалися призами.

5

За українською традицією гостей почастували смачною випічкою – пирогами з овочевими начинками. Затишна атмосфера заходу, музичний супровід, показ навчально-інформаційної презентації, гра акторів сприяли розширенню та збагаченню знань учнів з української кулінарії, вихованню любові та шани до рідної України. 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2