З добром та підтримкою… PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 листопада 2017, 14:41
1

       Міжнародний день людей з інвалідністю покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. 25 листопада 2017 року у приміщенні кафе «Гранд Каньон» зібралась спільнота людей з особливими потребами. Захід був присвячений 30-річчю інвалідної групи на Кіровоградщині та міжнародному дню інвалідів. Організатор заходу голова міської організації інвалідів "Сила духу" Олександр Перевєрзєв.

 

2

 Цей день нагадав про те, що суспільство зобов'язане виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю, піклуватися про тих, хто має потребу в сприянні й підтримці, а ще необхідно пам´ятати про них не лише в день, окреслений в календарі, а щоденно.

3

    Директор державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» Микола Іванович Корецький разом з учнями відвідав даний захід, привітав засновників групи, а учасникам події подарував святковий торт бажаючи всім міцного здоров´я, наснаги, успіхів у праці і віри в себе! Доклали зусиль в підготовці заходу майстри виробничого навчання, зокрема Ворсіна М.В.

Вибір кожного сьогодні – піклування про оточуючих, відповідальність, щирість, мистецтво вибудувати взаємини поваги, любові до людей, їх людської гідності, що захищає особистість в цьому складному світі.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2