Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років PDF Друк e-mail
П'ятниця, 24 листопада 2017, 10:24

IMG 8842 Багатостраждальна історія нашого народу. ми не повинні збувати тяжких її сторінок. В приміщенні бібліотеки ліцею 23.11.2017 року відбувся урок-реквієм "Горить свіча...", присвяченний вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років. Участь у виховному заході брали учні груп №132, №133.

 IMG 8845


Звучав "Реквієм" Моцарта, поезія "Фрагмент пам'яті", учні зробили історичний екскурс у роки геноциду українського народу та зачитали спрогади очевидців про ці події, вшанували пам'ять померлих хвилиною мовчання. пісня О.Білозір "Свіча", запалювання свічок та перегляд відеофільму "Великий голод" завершував захід.

 

Наш обов'язок сьогодні - зберегти пам'ять про всіх невинно закатованих про тих, хто не дожив, не долюбив! Ніхто не має права про це забути. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом. Одним сумом, однією надією.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2