Модернізуємо матеріально-технічну базу закладу PDF Друк e-mail
Середа, 22 листопада 2017, 13:58
1

        22 листопада 2017 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулася знакова подія – введення до експлуатації нової лабораторії з організації обслуговування за професією «Офіціант».

 

2

 Майбутніх робітників на сучасних робочих місцях привітали та побажали успіхів та творчих досягнень  з професії керівники області: перший заступник голови обласної державної адміністрації  Сергій Петрович Коваленко, голова обласної ради  Чорноіваненко Олександр Анатолійович, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Петрович Таборанський, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників будівництва  міста Григорій Тимофійович Святун, спеціаліст відділу інженерного забезпечення та матеріального постачання управління освіти Кіровоградської міської ради Ірина Павлівна Сидоренко.

3

   Директор державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» Микола Іванович Корецький презентував нову лабораторію, яка обладнана у відповідності до вимог сучасного виробництва та вимог Державного стандарту ПТО.  Робочі місця майстра виробничого навчання, учнів облаштовані: сервізною з гарячим водопостачанням, меблями різної конфігурації, новими видами столового посуду, приборів, білизни. Микола Іванович подякував майстрам виробничого навчання, робітникам господарської служби, учням і запевнив всіх, що  плани у нас перспективні, що відкриття чергової лабораторії -  це лише черговий  крок модернізації навчальних приміщень та подальшого розвитку матеріально-технічної бази закладу.

4 

Після підписання наказу про введення до експлуатації лабораторії з організації обслуговування за професією «Офіціант» право на проведення уроків виробничого навчання надано Басовій Олександрі Володимирівні, випускниці ліцею, яка після отримання вищої освіти повернулася в рідний заклад на посаду майстра виробничого навчання.

Побажаємо учням відкрити себе в улюбленій справі, а колективу закладу - здоров’я, терпіння, творчих злетів.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2