Україна у європейському просторі PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 листопада 2017, 09:28

 

 

 sam 2593  З метою виховання в учнів пошани і любові до Батьківщини,  толерантного ставлення до європейської культури,  з 6 по 10 листопада   

 2017 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» проводився тиждень гуманітарних дисциплін «Україна у європейському просторі».

        Він розпочався 7листопада країнознавчим турніром з англійської мови  «I love you, Ukraine», у якому взяли участь учні групи № 231. Учасники команд змагалися у різних конкурсах: капітани представляли свої команди, переглядали відео та виконували завдання до нього, відповідали на питання презентації та розгадували кросворди.  

    

     sam 2637

 

       8 листопада відбулося ток-шоу «Ілюзії і дійсність» (на прикладах  жіночих образів у творах Стендаля і Бальзака), організоване викладачами зарубіжної літератури та учнями групи №133, під час якого звучали сонети Петрарки, розігрувалися театралізовані діалоги між виконавцями ролей Бальзака та Стендаля і їх коханими жінками, переглядалися цікаві відео, фрагменти художніх фільмів. 

 sam 2686    sam 2699

 

      До Дня української писемності 9 листопада педагоги та учні взяли активну участь у написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який транслювався в ефірі Першого каналу українського радіо з 12 години 30 хвилин.

     Цього ж дня викладачами української мови та літератури була проведена мовознавча вікторина «Перлини народної мудрості», яку відкрив перегляд відео «Наша мова калинова».  Учні групи №132 змагалися у знанні: синонімів, антонімів, української фразеології, прислів’їв. Завданнями конкурсів були: написати твір, який складався б лише з дієслів, скласти розкидані склади у слова і речення, відгадати загадки на логічне мислення, переглянути фрагмент лінгвістично-гумористичної передачі  і виписати якомога більше слів іншомовного походження, написати слова на вивчені орфограми.  Найбільш  яскравими був конкурси «Покажи слово» та «Намалюй фразеологізм», у яких учасники мали змогу виявити свої акторські та творчі здібності, вміння жестикулювати, малювати.

sam 2593      sam 2603     

 

         9 листопада також була проведена  відкрита виховна година  «В боротьбі виростає сила», присвячена 100-річчю з Дня проголошення УНР, яка пройшла у формі віртуальної  історичної експедиції. На розсуд учнів пропонувалися факти, які розвінчують міфи про Українську революцію, переглядалися відео, презентація про відомих діячів Української Центральної Ради. Усі присутні мали можливість порівняти минуле з сьогоденням, відчути відголоски минулого в майбутньому.                                                                                                           

 

pb090362   pb090367

 

         Проведені заходи  розширили і поглибили знання учнів з гуманітарних дисциплін та підвищили інтерес до вивчення історії й культури України, країн Європи, їх видатних особистостей. Вони сприяли розвитку в учнів ініціативи, комунікативних якостей і творчих здібностей, формуванню активної життєвої позиції, здатності глибоко  проникати в суть проблеми, бажанню  самовдосконалюватись та співпрацювати.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2