Проведено обласний семінар PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2017, 16:35
seminar1

        07 листопада 2017 року  в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбувся обласний семінар для викладачів географії, біології та хімії на тему «Використання Інтернет-технологій  як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів».

Традиційно відкрила семінар методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградської області Наталія Анатоліївна Манукян, яка привітала учасників семінару, ознайомила присутніх із планом роботи і побажала їм плідної праці. З вітальним словом виступила заступник директора з навчальної роботи Лариса Олександрівна Чернікова, ознайомивши присутніх з освітньою діяльністю ліцею, проблемами сьогодення та перспективами розвитку навчального закладу.

semina2

  Викладач біології та географії Анна Ігорівна Ямкова представила презентацію «Інтернет-технологій як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії, біології та  географії», продемонструвала разом з викладачем англійської мови Оленою Вікторівною Миргородською фрагмент інтегрованого уроку географії та англійської мови  на тему «Промисловість. Географія основних галузей промисловості світу». На уроці панувала доброзичлива атмосфера. Помітно, що викладач багато уваги приділяє мотивації учнів, які ведуть пошукову роботу, виявляють бажання виконувати випереджувальне домашнє завдання. Анна Ігорівна вдало активізує пізнавальну діяльність, спонукає їх до пошукової дослідницької роботи в інтернет сервісі, використовує у своїй роботі інтернет технології.

semina3

       Викладач хімії Тетяна Вікторівна Демидчик розповіла про ресурсне забезпечення предмету, презентувала персональний сайт. На якому учасники семінару мали змогу переглянути викладений матеріал для уроків хімії, географії та біології:віртуальні екскурсії, презентації, 3D атлас тіла людини, цікаві відеоролики. Після цього викладачі природничих дисциплін мали можливість самостійно виконати завдання, які були створені на онлайн платформах.

semina4 

В рамках круглого столу колеги обмінялися досвідом з проблеми семінару. Актуальними виявилися питання щодо використання віртуальних лабораторних практикумів з біології та хімії. Закінчилась творча зустріч педагогів обговоренням побаченого, обміном думками, побажанням миру, взаєморозуміння, успіхів у подальшій педагогічній роботі.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2