Доброта, чуйність і щедрість душі … PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2017, 13:41
img 4916

       03 листопада 2017 року учні ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» взяли участь в обслуговуванні кращих соціальних працівників Кропивницького, тих, хто своєю щоденною працею створює ефективну систему соціального захисту мешканців міста.

img 4923

День працівника соціальної сфери – це одне з небагатьох свят, яке не втрачає свого значення, адже соціальний працівник займає важливе місце в житті кожної людини – надавати дієву допомогу тим, хто її потребує. Це допомога в працевлаштуванні, отриманні адресної матеріальної допомоги в особливі моменти життя, підтримка родинного затишку та турбота.  

img 4927

По завершенні урочистої частини учні, які навчаються у закладі за професією «Офіціант», разом з майстром виробничого навчання Погрібняк О.А. надали допомогу організаторам заходу при обслуговуванні учасників зібрання. Колектив закладу приєднується до привітань з нагоди професійного свята і бажає усім працівникам соціальної сфери міста здоров’я, натхнення, щоб робота приносила задоволення і людську вдячність.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2