УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Компетентність майстра - успішна особистість учня PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 жовтня 2017, 11:48
1.1

       Реалізація практичної складової підвищення рівня професійної майстерності педагога, як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості випускника ліцею, є науково-методичною проблемою, над якою працює педагогічний колектив ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова».

2

27 жовтня 2017 року в групі № 333 «Кухар. Кондитер» провела свій відкритий урок майстер виробничого навчання Погрібняк О.А. на тему «Приготування гарячих солодких страв з плодів та напоїв». Тема уроку складна та об’ємна. За 6 годин учні повинні приготувати наступні гарячі страви: «Шарлотку з яблук», «Яблука запечені по–київськи», «Яблука смажені в тісті» та напої: чай з лимоном, гарячий шоколад, какао з молоком, каву натуральну, каву глясе та чай по-кіровоградськи.  

20171027 104705

Олена Анатоліївна доступною, професійно мовою спілкувалась з учнями, демонструючи прийоми технологічної послідовності виконання робіт з приготування страв та напоїв. Майстер, володіючи знаннями нових педагогічних та виробничих технологій, уміло використовувала їх на кожному структурному елементі уроку, активізуючи пізнавальну активність своїх учнів.

Сьогодні робочі місця на ринку праці постійно оновлюються новим устаткуванням, вишуканістю та подачею страв, індивідуальним підходом до кожного споживача, що вимагає від майстра прискорення оновлення  своїх знань. Майстру виробничого навчання  на уроках з професійно-практичної підготовки  необхідно дати великий обсяг інформації, навчити технологічним процесам, добре знати регіональний компонент страв, які готують на підприємствах громадського харчування Кіровоградщини. І для досягнення поставленої мети  Погрібняк О.М. активно використовує елементи педагогічних інновацій проблемного навчання, критичного мислення, які доречно переплітаються з інформаційно-  комунікаційними технологіями та учнівськими практично-орієнтовними проектами. 

20171027 150831

У боротьбі за потенційних клієнтів переважна більшість керівників висуває більш високі вимоги до професійних якостей своїх працівників. Підприємці у своїх кадрових замовленнях рекомендують впроваджувати більш ефективні методи і засоби навчання, вивчати європейську кухню та не забувати про страви, які готують в інших регіонах України, розвивати свій світогляд, здатність до постійного самонавчання і вдосконалення своїх трудових навичок, прийняття креативних рішень, потяг до самоосвіти.

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2