Обласна школа майстерності викладача-предметника PDF Друк e-mail
Середа, 11 жовтня 2017, 18:46
seminar2

       10 жовтня 2017 року відбулася обласна школа майстерності викладача іноземної мови Сосновської Людмили Василівни «Ресурсне забезпечення викладача-предметника». Методист НМК ПТО Гарбар Оксана Володимирівна привітала та ознайомила учасників з програмою та планом роботи школи, побажала плідної співпраці.

seminar3

Заступник директора з навчальної роботи Чернікова Лариса Олександрівна розповіла про історію та сьогодення навчального закладу. Учнівський актив представляв кабінет іноземної мови, а викладач Сосновська Л.В. розповіла про ресурсне забезпечення предмету, презентувала персональний сайт та авторський посібник «Англійська у твоїй професії».

seminar4

Цікаво і весело пройшла інтерактивна гра «Майстер-шеф». Учень ІV курсу Воронцов Руслан провів іноземною мовою майстер клас з приготування салату. Учень групи № 331 Нікітенко Дмитро підготував презентацію та розповів про проходження літньої практики у Болгарії, використовуючи лексику професійного спрямування.

seminar5

Під час виконання практичної роботи, яку провела викладач англійської мови Миргородська Олена Вікторівна, за допомогою програми Learning Apps була відпрацьована лексика спеціального спрямування, що застосовується на уроках англійської мови. По закінченню засідання школи, Гарбар О. В. провела рефлексію та надала методичні консультації викладачам іноземної мови.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2