Я жива! Я буду вічно жити! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 жовтня 2017, 08:45
zachid1

      5 жовтня 2017 року в нашому закладі відбувся відкритий захід «Я жива! Я буду вічно жити!», присвячений творчості великої поетеси Лесі Українки.

Вона – совість і гордість нашого народу, тому учні і викладачі вшанували світлу пам'ять спогадами про неї. Під час заходу лунали поезії «Все покинуть», «Хотіла б я тебе, мов плющ обняти», «Давня весна», «Contra spem spero», переглядались відеосюжети про цікаві моменти життя авторки, її кохання, лунали пісні на слова її поезій. Перлиною заходу були інсценізації уривків з драми-феєрії «Лісова пісня» - безсмертного шедевру Лариси Косач. Також переглядався трейлер до мультиплікаційного фільму «Мавка», який планують випустити на наші екрани українські кінематографи 2018 року.

zachid2

Всі присутні відкрили для себе нові сторінки з біографії великої дочки свого народу та відчули гордість за те, що її творчість живе серед нас, перелицьовується, набуває нового аранжування та викликає зацікавлення у майбутніх поколінь.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2