І.Драч – чарівник слова PDF Друк e-mail
П'ятниця, 29 вересня 2017, 16:49
drach1

       29 вересня в актовому залі ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбулась творча зустріч з відомим поетом-шістдесятником, громадським діячем, політиком І.Ф.Драчем, а також з поетами О.Косенком, О.Коломийцем, О.Полевіною та О.Бабенком, які читали власні постмодерні поезії.

drach2

      Зустріч розпочав Іван Федорович Драч, автор відомих збірок «Балади буднів», «Корінь і крила», «Київське небо», «Дума про вчителя», «Храми сонця», є автором кіносценаріїв, працював у сценарній майстерні кіностудії імені О.Довженка.

drach3

       Поет розповідав про себе, свою співпрацю з відомими літературними ровесниками Д.Івановим, М.Вінграновським, В.Симоненком, Л.Костенко, читав поезії. Вражає неповторний метафоричний спосіб мислення автора, його стиль. Основна властивість поезії І.Драча – категорії моральності збереження пам’яті роду, відповідальність, національна культура, питання екології і науково-технічного прогресу.

drach4

       Учні ставили письменникові питання про цікаві моменти його життя, політичну діяльність, співпрацю з іншими поетами. Атмосфера зустрічі була творчою, сповненою віри в майбутнє України та її народу.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2