Осінні композиції PDF Друк e-mail
Четвер, 28 вересня 2017, 14:53
osin1

      28 вересня 2017 року у ДНЗ "Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова" відбулась виставка-конкурс "Осінні композиції", під час якої кожна група представляла, створені власними руками, композиції з фруктів, овочів, квітів. Їх назви відтворювали українську гостинність: "Український борщ", "Ваза чарівності", "Лісова галявина".

osin2

   Учні пригощали присутніх яблуками, виноградом, власними виробами. Вражали розмаїттям вироби з картоплі, огірків, моркви, редьки, горіхів, квітів у вигляді чебурашки, лебедів, веселих поросят, букетів для закоханих, лісової галявини, вітрильників, гарних пудельків, їжачків з каштанів.

osin3

      А ще звучали поетичні рядки про дивовижну пору року, демонструвались презентації. За підсумками оцінювання журі групи посіли такі місця:

      1 місце - поділили між собою групи №331 та 101.

      2 місце - групи №131 та 31.

                                             3 місце - групи №132 та 11.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2