Учні ліцею – школам міста PDF Друк e-mail
Четвер, 28 вересня 2017, 13:57
stolyar1

       Професія столяра була, є і буде однією з найпотрібніших людству. А успіх у будь – якій професії залежить не тільки від теоретичних знань, а й від уміння застосовувати їх на практиці.

stolyar2

  Учні нашого закладу, які навчаються за спеціальністю «Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Столяр будівельний» практично застосовують свої навички, виготовляючи у майстерні під час виробничого навчання різноманітні столярські вироби.

stolyar3

    Сьогодні парти, придбані ще в кінці минулого століття, не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, на замовлення міської ради з метою цілеспрямованого оновлення матеріально-технічної бази шкіл міста Кропивницького наші учні за сучасними технологіями та за допомогою новітнього обладнання роблять парти зі стільцями для молодших класів, двері, столи.

stolyar4

   Тільки той, хто постійно підвищуватиме свій професійний рівень, буде конкурентоспроможним та стане справжнім майстром обробки деревини.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2