Українсько-польське співробітництво PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 вересня 2017, 16:34
polyaki1   

       21 вересня 2017 року професійна освіта Кіровоградщини зустрічала колег з Республіки Польща.

     Учасники делегації, до складу якої входили директор, педагогічні працівники, учні агротехнічної школи та представники органів самоврядування міста Божкове Новосілезького воєводства Республіки Польща, відвідали державний навчальний заклад «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова», ознайомились з робітничими професіями та традиціями, відвідали навчальний корпус та виробничі майстерні. У ході зустрічі було обговорено ряд питань щодо подальшого українсько-польського  співробітництва на регіональному рівні.

   polyaki2

          Гості з Польщі могли особисто оцінити рівень підготовки майбутніх автослюсарів, кухарів-кондитерів, офіціантів, малярів, монтажників гіпсокартонних конструкцій, відвідавши їх під час уроків виробничого навчання, відзначили якісну кваліфіковану підготовку учнів та виявили бажання продовжити довгострокову співпрацю з закладом.

polyaki3   

         Зустріч поклала початок  добросусідським відносинам між Україною та Польщею, також сприяла обміну міжнародним досвідом щодо питань підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2