Вітаємо рідне місто! PDF Друк e-mail
Субота, 16 вересня 2017, 15:21
misto1

        16 вересня 2017року на площі перед міської радою відбулися урочистості з нагоди відзначення  263-річниці з дня заснування міста Кропивницький.

misto2

  У святковому заході взяли участь представники міської та обласної влади, спортсмени, підприємці, дитячі творчі колективи та жителі міста. Привітальними словами до кропивничан звернулися міський голова Андрій Павлович Райкович, голова облдержадміністрації Сергій Анатолійович  Кузьменко та голова обласної ради Олександр Анатолійович Чорноіваненко. Після чого вони вручили почесні нагороди кращим працівникам різних галузей.

               Крім того, своїми виступами містян порадували творчі колективи міста, а після офіційної частини відбулося частування святковою 263-кілограмовою шарлоткою “Рум’яні щічки,” під час якого наші учні-офіціанти допомагали пригощати мешканців міста смачною випічкою.

misto4

             У цей час на площі  Героїв Майдану розгорнулася виставка сучасних автомобілів та  пожежної техніки. На вулиці Дворцовій відбулися презентації, майстер-класи, виставки товарів місцевих виробників, фестиваль національних кухонь.

 

 

misto3

               Адміністрація, викладачі, майстри, учні ДНЗ “ Кіровоградського професійного ліцею імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова” взяли активну участь у святі, представили столярні та кондитерські вироби.

                Жива музична, щирість зустрічей, українські вишиванки – все це створювало гарний настрій тим, хто безмежно любить рідне місто, яке має свою історію, культуру, сміливо крокує у майбуття.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2