З Днем знань! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 вересня 2017, 10:16
1 veresnya1

   1 вересня 2017 року на плацу державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу   О.С. Єгорова» відбулась урочиста лінійка, присвячена всенародному святу – Дню знань і початку нового 2017-2018 навчального року.

1 veresnya2

На стройовому плацу перед бюстом Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова вишикувались групи учнів, до яких звернувся директор ліцею Микола Іванович Корецький, який побажав учням наполегливості, старанності та відповідальності, а викладачам – наснаги, нових творчих задумів і звершень.

1 veresnya3

Слова надавалися старшому викладачу, викладаччу вищої категорії спеціальних дисциплін з професій будівельного напрямку -  Людмилі Анатоліївні Витоптовій, учениці ІІІ курсу групи № 331 -  Катерині Басистій, учню І курсу групи № 111 -  Олександру Мельнику, які побажали наснаги, терпіння, творчих досягнень викладачам, майстрам виробничого навчання та досягнення результатів в обраній професії учням.

1 veresnya4
1 veresnya5

На завершення свята пролунав перший дзвінок, право надати який надавався учениці І курсу групи № 11 - Юлії Голтеску. Вітаємо усіх з початком нового 2017- 2018 навчального року і бажаємо здійснення мрій та задумів.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2