Привітання з Днем знань! PDF Друк e-mail
Четвер, 31 серпня 2017, 07:56
img 7847

Шановний Миколо Івановичу!

          Від щирого серця вітаю Вас, ваш прекрасний колектив, ваших студентів та їхніх батьків із початком нового навчального року - З Днем знань. Нехай світлим і радісним буде кожен ваш день, кожен крок на шляху до підкорення нових вершин. Бажаю міцного здоров'я, успіхів і взаєморозуміння. Будьте щирими у своїй любові до України, до рідної мови, до людей і ваша висока мета обов'язково здійсниться. Вірю, що ви справжні патріоти нашої держави. Миру, злагоди та благополуччя вашим сім'ям!

   З повагою Голова Кіровоградської обласної ради                             Олександр Чорноіваненко

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2