Австрійські відвідини PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 червня 2017, 14:22

1

16 червня 2017 року державний навчальний заклад «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відвідала австрійська делегація у складі Йозефа Рукетштуля – заступника директора професійної школи № 5 м. Граца Федеральної землі Штирія Республіки Австрія, та Йохана Хазенхютля – викладача професійної школи № 5 м. Граца Федеральної землі Штирія Республіки Австрія.

2 

Метою їх відвідування було обговорення питань подальшого розгортання українсько-австрійського співробітництва на регіональному рівні. Адміністрація ліцею з пошаною зустріла членів делегації, показала навчальний корпус та виробничі майстерні, ознайомила з робітничими професіями та традиціями закладу.

Особливо цікавою гостям видалася професія будівельного напрямку, адже ця професія завжди була конкурентоспроможною на ринку праці та однією з пріоритетних у європейському просторі. Подібні зустрічі та обмін досвідом сприяють встановленню добросусідських відносин між нашими країнами та підвищенню стандартів якості професійної освіти.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2