Вітаємо з перемогою PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 травня 2017, 14:17
9 travnya6

5 травня 2017 року, напередодні 72-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, в нашому навчальному закладі відбувся урочистий мітинг. Це данина пам’яті учасникам Великої Вітчизняної війни, які здобули перемогу.

        
9 travnya2

      Розпочався мітинг привітанням заступика директора ліцею з виховної роботи  Миколи Григоровича Будака, який наголосив, що ми у вічному боргу перед тими, чию юність обірвала війна, хто віддав життя за Вітчизну та проявив мужність, силу духу, самопожертву.

9 travnya4


Зі словами вдячності та пошани до ветеранів звернулися  старший лейтенан запасу прикордонних війск, полковник МВС України, учасник   бойових дій  Олег Вікторович Санжара, викладач історії Олениа Миколаївна Колечкіна   та член волонтерського загону Руслан Воронцов учень групи № 331.   

Хвилююче прозвучала пісня «Перемога» у виконанні учениці Дарії Осадчук.  

9 travnya3

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство.

9 travnya5

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної війни, із Днем Перемоги, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ,  щасливого та мирного життя. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2