Твори красу своїми руками PDF Друк e-mail
Четвер, 27 квітня 2017, 14:45
malyar1   

   Стань малярем з будівельних робіт! Тоді ти зможеш творити красу своїми руками, створити затишок в оселі для себе і для кожного. Професія маляра є однією з найдавніших у світі і має свої традиції, які сьогодні поєднуються з новими сучасними вимогами суспільства, народів, країн, континентів. Адже маляр на будівництві - це в першу чергу, винахідник, творець нового, незвичайного, прекрасного, надійного, довготривалого. 26 квітня 2017 року на базі державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкуру фахової майстерності серед учні професійно-технічних закладів області за професією «Маляр (будівельні роботи)». Від ліцею брали  участь учні ІІІ курсу навчання: Волошин Артем, Музиченко Василь, Шубенкін Анатолій.

   malyar2

malyar3

      Згідно з умовами конкурсу учасники пройшли 2 тури. Теоретичний тур передбачав перевірку  знань з предметів професійно-теоретичної підготовки  у формі тестових завдань. Практичний тур відповідав вимогам четвертого  кваліфікаційного розряду, за умовами якого конкурсанти виконували розмітку за заданим малюнком, здійснювали пофарбування поверхні водоемульсійною та структурною фарбами.

malyar4

     Усі три учасники стали призерами обласного конкурсу. І місце посів  Волошин Артем. Оргкомітет та журі конкурсу нагородили  переможця  дипломом І ступеня, цінним подарунком і направило для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу  фахової майстерності серед учнів професійно-технічних закладів країни за професією «Маляр (будівельні роботи)», який відбудеться у м.Львові.

   

malyar5

      Колектив працівників та учнів ліцею вітає призерів з перемогою. Бажаємо їм міцного здоров’я і бадьорості  духа, невичерпного творчого натхнення, подальших успіхів та перемог. Висловлюємо подяку викладачам та майстрам виробничого навчання, які брали участь у підготовці учнів та проведенні заходу. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2