З хлібом - сіллю... PDF Друк e-mail
Четвер, 30 березня 2017, 12:58
bolhar1

      30 березня 2017 року в Державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» з хлібом-сіллю вітали учні нашого закладу міжнародних гостей із сонячної Болгарії. Це країна з власною національною культурою, гарною кухнею, знаменитими світовими курортами.

bolhar2

           У рамках зустрічі гості запропонували співпрацю з учнями ліцею, які готові поїхати на стажування до Болгарії, набути професійного досвіду, отримати стабільний заробіток, інтегруватись в європейській простір.    

bolhar3

     Зустріч завершилась українською піснею, побажаннями тісної співпраці, обидві сторони обмінялись сувенірами на згадку про цю незабутню зустріч.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2