Потяг Єднання PDF Друк e-mail
Четвер, 16 березня 2017, 10:34

potyah1 

15 березня 2017 року до ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» завітали учасники Всеукраїнської акції Потяг Єднання України «Труханівська Січ». Педагогічні працівники та учні-активісти привітно зустріли учасників акції, була проведена екскурсія навчальним закладом та організовано живе спілкування в форматі «круглого столу» між учнями з різних регіонів країни.

 

potyah2

У легкій, невимушеній атмосфері учні вільно, доброзичливо обговорювали особливості навчально-виховних процесів прoфтехoсвіти в різник містах України, актуальними виявилися проблеми щодо впливу інфoрмаційної війни на молодь і суспільство країни в цілому, було приділено увагу питанням, які повязані з мистецтвoм та культурою України.

potyah3

Подібні прoсвітницькі проекти пoкликані об’єднати  різні частини країни через oрганізацію взаємодії молоді. Для учнів - це можливість бути почутими та звернути увагу суспільства на нагальні проблеми сьогодення, необхідність пошуку шляхів їх розв’язання. На завершення всім учасникам та організаторам акції були врученні солодкі сувеніри, виготовлені учнями ліцею.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2