Беремо участь у грі «Соняшник» PDF Друк e-mail
Субота, 04 березня 2017, 09:28
sonyashnuk1

          3 березня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулася Всеукраїнська гра «Соняшник», яка включала завдання з української мови, літератури, історії. Питання передбачали знання учнів з української фразеології,  мистецтвознавства, зацікавили учнів питання про Козаччину, період збройних українських формувань української революції 1917-1920 років, ребуси, культурно-освітні проекти на Україні, малюнки пам’ятників, зокрема, В.Винниченка у нашому місті Кропивницькому.

sonyashnuk2

Робота мотивує учнів до власної аргументації, пізнання історії України, розширює їх кругозір,  формує їх життєву позицію, вчить відчувати свою національну культуру, мову. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2