З вдячністю до жінки - матері PDF Друк e-mail
Субота, 04 березня 2017, 09:23
kuhari4

      Зовсім невипадково, що свято  жінки саме в березні. Воно є символом усього найкращого , що є у житті, сердечності, доброти , кохання, радості й тепла. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любовю і вдячністю до жінки-матері. Материнська любов – найсвятіша. Найвищою подякою для матері є щира шана і любов дітей.

2 березня 2017 року у державному навчальному  закладі  «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» групою учнів  №132  було проведено загальноліцейний професійно-виховний захід  присвячений жінці – матері.

kuhari2

Учні групи Шкарадюк Артем, Ручйов Денис, Цертій Артур, Чівельча Богдан, Жеребенко Даніл, Мельніченко Діма привітали шановних дівчат, педагогічних працівників з Міжнародним жіночим днем. Вони читали вірші, влаштовували змагання, хто більше скаже компліментів дівчині, конкурси «Народна мудрість», «Відгадай загадку», демонстрували сценки. Кульмінацією заходу стало приготування подарунків своїми руками. Майстер виробничого навчання  Резніченко Н.А. разом з учнями за допомогою  рисувальної маси «Айсінг» використовуючи тематику свята підготували маленькі подаруночки які вручили учасникам заходу зі словами:   

kuhari3

«Зі святом, рідні , шановні, прекрасні. Нехай весна живе у ваших серцях. Щодня, за будь -  якої погоди  та при будь - якому настрої. А настрій нехай вам забезпечують ті хто поряд , хто любить вас і кого любите ви. Бажаємо вам  миру і щастя, здоров’я і злагоди сімям та родинам вашим! Доземний уклін вам за сумлінну працю , розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі!»

 Така зустріч з прекрасним робить мудрішими не тільки учнів, а й педагогічних  працівників ліцею.   

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2