УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

З вдячністю до жінки - матері PDF Друк e-mail
Субота, 04 березня 2017, 09:23
kuhari4

      Зовсім невипадково, що свято  жінки саме в березні. Воно є символом усього найкращого , що є у житті, сердечності, доброти , кохання, радості й тепла. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любовю і вдячністю до жінки-матері. Материнська любов – найсвятіша. Найвищою подякою для матері є щира шана і любов дітей.

2 березня 2017 року у державному навчальному  закладі  «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» групою учнів  №132  було проведено загальноліцейний професійно-виховний захід  присвячений жінці – матері.

kuhari2

Учні групи Шкарадюк Артем, Ручйов Денис, Цертій Артур, Чівельча Богдан, Жеребенко Даніл, Мельніченко Діма привітали шановних дівчат, педагогічних працівників з Міжнародним жіночим днем. Вони читали вірші, влаштовували змагання, хто більше скаже компліментів дівчині, конкурси «Народна мудрість», «Відгадай загадку», демонстрували сценки. Кульмінацією заходу стало приготування подарунків своїми руками. Майстер виробничого навчання  Резніченко Н.А. разом з учнями за допомогою  рисувальної маси «Айсінг» використовуючи тематику свята підготували маленькі подаруночки які вручили учасникам заходу зі словами:   

kuhari3

«Зі святом, рідні , шановні, прекрасні. Нехай весна живе у ваших серцях. Щодня, за будь -  якої погоди  та при будь - якому настрої. А настрій нехай вам забезпечують ті хто поряд , хто любить вас і кого любите ви. Бажаємо вам  миру і щастя, здоров’я і злагоди сімям та родинам вашим! Доземний уклін вам за сумлінну працю , розуміння, сердечність, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі!»

 Така зустріч з прекрасним робить мудрішими не тільки учнів, а й педагогічних  працівників ліцею.   

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2