Проведено семінар-практикум PDF Друк e-mail
Четвер, 02 березня 2017, 14:39
seminar1

    1 березня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбувся обласний семінар-практикум для викладачів професійно-теоретичної підготовки професій громадського харчування ПТНЗ на тему: «Використання авторського навчально-методичного комплексу при викладанні предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства».

seminar2

У ході роботи фахівці відвідали відкритий урок з предмета «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» на тему: «Прянощі, приправи», який провела викладач вищої категорії, старший викладач ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» Висоцька Л.О. Відбулася презентація науково-методичної діяльності та авторських напрацювань викладачів – претендентів на присвоєння педагогічного звання «Викладач-методист»: Висоцької Л.О. (ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова»), Калужської В.О. (ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг») та підтвердження - Смірнової С.Є. (ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей»)

seminar3

В рамках круглого столу колеги обмінялися досвідом з проблеми семінару-практикуму. Актуальними виявилися питання щодо удосконалення комплексно-методичного забезпечення предметів професійно-теоретичної підготовки та створення авторських навчальних посібників.

seminar4

Подібні заходи сприяють підвищенню професійної компетентності педагогічних працівників, дають поштовх до впровадження в навчально-виховний процес творчих ідей, педагогічних інновацій.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2