Граємо і навчаємося PDF Друк e-mail
Понеділок, 20 лютого 2017, 15:06
pazzle1

  20 лютого 2017 року в ліцеї відбулася Всеукраїнська гра з англійської мови " Рuzzle ". У ній взяли участь  учні  І та ІІ курсів. Кожний учасник отримав зошит із 30-ма  завданнями, розбитими на три рівні складності. Максимальна кількість балів - 70.  Виконання роботи тривало 60 хвилин. Зміст гри складали завдання, орієнтовані на перевірку знань учнів з англійської лексики, граматики, логічне мислення, знання культури й історії Великобританії та англомовних країн, ерудицію, а також, в деяких випадках, на почуття гумору.

pazzle2

      Участь у грі дала можливість учням перевірити свої знання з англійської мови, розширити кругозір, розвинути творчі здібності, позмагатися в масштабі країни, не виїжджаючи з свого міста, отримати цінні призи.

      Метою участі у " Рuzzle " є поглиблення знань учнів з іноземної мови, заохочення та підвищення мотивації  в обдарованих учнів  до її вивчення.

 

 

  

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2