Майстер-клас з японської кухні PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 лютого 2017, 08:18

11

Приготування суші – один із способів познайомитися із загадковою культурою «Країни сонця, що сходить». Рецепти японської кухні ґрунтуються на рисі, морепродуктах і соєвому соусі. Саме ці базові інгредієнти використовуються в приготуванні японського фастфуду (суші, роли та сашимі). Хоча з точки зору справжніх майстрів приготування суші, цю страву важко назвати фастфудом, приготування суші – це ціла наука і тривала церемонія.

22

Останнім часом набуло популярності споживання суші в кафе та ресторанах, в усьому світі. З метою підвищення рівня професійної підготовки майстрів виробничого навчання з професії «Кухар», 10.02.2017 року у нашому навчальному закладі було проведено майстер-клас по приготуванню суші, який показала Філевська Наталія Василівна. Майстер виробничого навчання поділилася з колегами досвідом з виготовлення: «рол», «нігірі-суші», «гункани»; з використанням інноваційних виробничих технологій, нових пристосувань, інструментів та сировини.

3


Кожен з учасників мав змогу не лише спостерігати, а й самостійно використати прийоми з приготування «рол», «нігірі» та «гунканів», а також засвоїти багато корисної та цікавої інформації, яку можна використати на уроках виробничого навчання.

4 5 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2