Від конкурсу до конкурсу PDF Друк e-mail
Середа, 01 лютого 2017, 08:30

1

31 січня 2017 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» було проведено конкурс фахової майстерності серед учні І - ІІ курсів з професії «Кухар».

2

Кулінарія – це подарунок богів. Готування їжі – кулінарія, кухарська справа – давнє мистецтво. Можливо, саме творчий бік кулінарного мистецтва й залучив до цієї сфери людської діяльності вчених, композиторів, письменників.

Змагання з фахової майстерності проводилося згідно з вимогами державних стандартів професійно-технічної освіти з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності учнів, поглиблення знань щодо сучасних виробничих технологій у сфері обслуговування.

3

У конкурсі брали участь учні груп № 121, 122, 231, 232, 233, які були найкращими у групових перегонах.

Програма змагань передбачала виконання завдань теоретичного туру, та відпрацювання практичної роботи.

Теоретичні знання майбутні кухарі демонстрували під час тестування на персональних комп’ютерах, а у практичному турі кожен учасник конкурсу готував дві кулінарні страви, що відповідали рівню кваліфікації кухаря ІІІ розряду.

4

Учасники турніру поставились до виконання завдань відповідально проявили максимум знань з теоретичного навчання та практичні уміння, навички, креативність в оформленні готової страви, адже кухар – це, в першу чергу, митець. Творець прекрасного, смачного, привабливого.

Кухар – це винахідник, який все життя перебуває у пошуку.

За результатами оцінювання конкурсних завдань переможцем став учень групи 121 Микола Горбань.

5

Слід відзначити, що впритул до найкращого підійшли й інші учасники:

- Степанова Ірина (група 122),

- Прищепа Тетяна (група 231),

- Красюк Оксана (група 232),

- Мкртумян Жанетта (група 233).

Члени оргкомітету, журі конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар» відзначили високий рівень підготовки учасників, їх творчий потенціал, глибокі знання та фахову майстерність переможця, результативність впровадження новітніх виробничих технологій у навчально-виробний процес. Усі присутні на конкурсі були приємно вражені кулінарними стравами.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2