Щасливої дороги, випускники! PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 січня 2017, 14:44
vupyskn1

          24 січня 2017 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова» відбувся випуск та вручення документів про освіту учням груп, які отримали  професії «Кухар. Кондитер».

vupyskn2

У святковій, хвилюючій атмосфері випускників щиро вітали гості, адміністрація ліцею, батьки, учні. Звернувшись до випускників, директор Корецький Микола Іванович підкреслив, що викладачі, майстри виробничого навчання доклали великих зусиль, щоб вони стали справжніми людьми та професіоналами.      

        Випускники, сповнені мрій і сподівань, прощались зі своїм навчальним закладом, майстрами виробничого навчання, викладачами. Кращими цього випуску стали Ірина Стебліна, Касія Крамаренко, Ярослав Лихвар та Сергій Тарантенковякі у доросле самостійне життя вирушили з дипломами з відзнакою.

  

vupyskn3

Зворушливо та щиро подякував педагогам  за високу майстерність, вимогливість  та любов до дітей член батьківського комітету Лихвар Віктор Юрійович, якаий закінчив свій виступ словами:

Спасибі Вам, шановні педагоги

                                         За ту любов, турботу й піклування,

                                          Що йшли від Вас, як сила від землі.

                                          За ці роки мудрого навчання

                                          Уклін доземний від усіх батьків,

                                          Й подяка найщиріша, добра, світла,

                                          Ви заслужили щонайкращих слів.

vupyskn4

Випускниці Ірина Стебліна, Касія Крамаренко, Ярослав Лихвар  звертаючись до педагогічного колективу, подякували за прагнення долучити своїх вихованців до улюбленої справи, виховання та почуття обов’язку. Від усіх випускників вони побажали присутнім звершень, невичерпної енергії та творчості.

Яскравою крапкою у святі стала пісня, якою учасники художньої самодіяльності привітали гостей, педагогів і випускників.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2