Переймаємо досвід великих педагогів PDF Друк e-mail
Середа, 11 січня 2017, 12:53

pedchitanya3

У сучасних освітніх реаліях все більшої ваги набуває питання збереження, вивчення, переосмислення та творчого впровадження багатої спадщини педагогів-практиків різних часів. 11 січня 2017 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулися педагогічні читання на тему «Внесок педагогів ХХ століття в становленні особистості учня».

У заході взяли участь адміністрація ліцею, методисти, викладачі загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, майстри виробничого навчання. Теми, обрані для доповідей, актуальні, співзвучні із єдиною науково-методичною проблемою ліцею. Доповідачі повідомили про педагогічний досвід, погляди та ідеї видатних педагогів ХХ століття на становлення особистості учня, приділивши увагу також і шляхам вдосконалення педагогічної майстерності викладача.

pedchitanya2
pedchitanya1

Педагоги висвітлили життєвий та творчий шлях, педагогічні інновації як відомих педагогів В.Ф. Шаталова, В.О. Сухомлинського, Ш.О. Амонашвілі, С.Я. Батишева, так і незаслужено забутих І.В. Огієнка, О.Ф. Музиченка, Г.Г. Ващенка, Г.С.Костюка, С.Т. Шацького, підкресливши значущість інновацій в освіті, а також поділилися досвідом власних педагогічних наробок з проблеми формування особистості майбутніх компетентних фахівців.

pedchitanya4

Подібні щорічні заходи мають на меті удосконалити навчально-методичний рівень підготовки викладачів та майстрів виробничого навчання та залучити їх до вивчення й впровадження в практику інноваційних педагогічних технологій, забезпечення обміну досвідом. Вивчення наявного багатого педагогічного новаторського досвіду ХХ століття та його цілісного характеру допоможе викладачам знайти близькі думки та цікаві ідеї, дозволить творчо впроваджувати їх в навчально-виробничий процес.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2