Відкриття обласної Спартакіади серед ПТНЗ PDF Друк e-mail
Понеділок, 19 грудня 2016, 09:25
tenis1

          15 грудня 2016 року на базі спортивного комплексу Державного навчального закладу «Професійно-технічного училища №8» міста Кропивницький відбулося урочисте відкриття обласної Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Першими видами змагань стали шахи, шашки та настільний теніс.

У змаганнях з настільного тенісу брали участь 15 команд, наша команда на шляху до чвертьфіналу здобула перемоги в команд Вищого професійно-технічного училища №4, Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг з міста Кропивницький, професійно-технічного училища №13 з міста Олександрії, професійно-технічного училища №12 та професійного ліцею з міста Знам’янка, професійно-технічного училища №16 з міста Мала Виска. У чвертьфіналі здолали господарів змагань. У півфіналі ми знову зустрілися з професійно-технічним училищем №12 з міста Знам’янка, але на цей раз фортуна відвернулася від наших спортсменів і ми зазнали єдиної поразки. В грі за 3 місце впевнено переграли професійно-технічне училище №40 з міста Новоукраїнка. Вітаємо Максима Дишлового(202 гр.), Данила Моторняка (101 гр.), та Олександру Тісовську (132 гр.) з зайнятим 3 місцем.

tenis2

У змаганнях з шахів брало участь 13 команд. Наш навчальний заклад представляли Віталій Білий (222 гр.) та Інна Зубкова (231 гр.), які вибороли 3 місце.

У змаганнях з шашок брало участь 12 команд. Наша команда посіла впевнене 1 місце. Хочеться відзначити і поздоровити Сергія Чаплинського (302 гр.) та Ольгу Муховську (332 гр.) які посіли 1-ші  індивідуальні місця в змаганнях.

Вітаємо наших спортсменів з успішним стартом Спартакіади та бажаємо успіхів в наступному виді спорту яким буде баскетбол.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2