Національно-патріотичне виховання молоді PDF Друк e-mail
Вівторок, 13 грудня 2016, 15:05

       12 грудня 2016 року в бібліотеці ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» проводився захід, присвячений національно-патріотичному вихованню «Україна – європейська держава». В ньому брали участь учні групи №233. Була присутня Онищук Л.В. з методичного кабінету професійно-технічної освіти в Кіровоградській області. 

       Форма проведення – віртуальна подорож Україною, де були визначені станції «Географічна», «Мистецька», «Історична». Велике зацікавлення викликали в учнів культурні українські пам’ятки Києва, Львова, Одеси, Миколаєва, Полтави, Вінниці, Кропивницького. Учні підготували розповіді про Я.Мудрого, І.Мазепу, П.Орлика, М.Грушевського. В процесі заходу були поставлені запитання-відповіді про міжнародні організації, в які входить Україна, історія створення прапору і гімну Європейського Союзу, її державні мови.

     Пізнавальними для учнів була подорож до міста «Всезнайок», «Моя Батьківщина – центр Європи», «Ребусне». Прозвучали вірші про Україну, та пісні «Легенда про пісню», «Україночка».

Такі зустрічі виховують повагу до національних, духовних та культурних надбань нашого народу, вчать відповідальності за спільне майбутнє.

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2