До Дня Збройних Сил України PDF Друк e-mail
Понеділок, 05 грудня 2016, 16:00

  5 грудня 2016 року в Державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулась відкрита виховна година з нагоди Дня Збройних Сил України.

  Було запрошено військовослужбовця військової частини А0680, учасника АТО, старшого сержанта за контрактом Галімона Ігоря Олександровича. На початку зустрічі присутні переглянули фільм про участь 3 полку спеціального призначення в обороні аеропорту Донецька.

  Ігорь Олександрович розповів про події на сході та відповів на запитання учнів, розказав про важливість таких загальнолюдських цінностей і рис, як доброта, співчуття, самопожертва, показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2