УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Буряковий мікс PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2016, 15:02
1

Він червоний у середці,

Родич моркві, ріпі, редьці.

Здавна хронові свояк,

Називається... (Буряк)

1 грудня 2016 року в ліцеї пройшов веселий фестиваль «Буряковий мікс». Групи кафедри з професії «Кухар» взяли участь у проведенні цього свята.

2

Під час заходу учні групи №231 разом з майстрами виробничого навчання Бондаренко Л.М. та Катаною С.Ф. ознайомили з одним з найвідоміших українських овочів – буряком, з історією подорожі з Далекого Сходу та Індії до України, де він посів своє почесне місце у народній медицині, кухні та обрядовості. Бурячок так прижився на українській землі, що увійшов у фольклор як свій рідний. Учні представили інсценовані вірші, загадки, прислів’я та виконали веселу пісню про бурячок.

3

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Миколаївна Легедза зазначила, що буряк є основним компонентом для приготування борщу, а також його використовують для приготування гарнірів, салатів, закусок, кондитерських виробів, десертів та в лікарських цілях. Буряк вкрай необхідний організму людини, тому що в ньому є безліч корисних властивостей.

4

Учні з кожної групи приготували страви з буряка за різними рецептурами, які готуються в регіонах України та за її межами. Учні поєднали традиції української кухні з сучасними тенденціями та презентували свої страви:«Оселедець під шубою» (група № 132);вразила оригінальним виглядом одна із форм подачі цієї ж страви у вигляді полунички (група №131) та «Заливний оселедець під шубою» (група № 231);«Буряк фарширований» (група №133); десерт «Червоний оксамит» (групи №121); «Закуска з маринованого буряка з гострим сиром» (група №122); «Салат з буряка з чорносливом та горіхами» (група № 232); закуска на крекері «Червона ікра з буряка» (група № 233).

5

Усім учням ліцею та педагогічним працівникам вдалося і посмакувати стравами з буряка

Дякували за свято всі, адже подібні заходи розширюють та вдосконалюють професійні знання, уміння, прищеплюють любов до обраної професії.

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2