Буряковий мікс PDF Друк e-mail
П'ятниця, 02 грудня 2016, 15:02
1

Він червоний у середці,

Родич моркві, ріпі, редьці.

Здавна хронові свояк,

Називається... (Буряк)

1 грудня 2016 року в ліцеї пройшов веселий фестиваль «Буряковий мікс». Групи кафедри з професії «Кухар» взяли участь у проведенні цього свята.

2

Під час заходу учні групи №231 разом з майстрами виробничого навчання Бондаренко Л.М. та Катаною С.Ф. ознайомили з одним з найвідоміших українських овочів – буряком, з історією подорожі з Далекого Сходу та Індії до України, де він посів своє почесне місце у народній медицині, кухні та обрядовості. Бурячок так прижився на українській землі, що увійшов у фольклор як свій рідний. Учні представили інсценовані вірші, загадки, прислів’я та виконали веселу пісню про бурячок.

3

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Валентина Миколаївна Легедза зазначила, що буряк є основним компонентом для приготування борщу, а також його використовують для приготування гарнірів, салатів, закусок, кондитерських виробів, десертів та в лікарських цілях. Буряк вкрай необхідний організму людини, тому що в ньому є безліч корисних властивостей.

4

Учні з кожної групи приготували страви з буряка за різними рецептурами, які готуються в регіонах України та за її межами. Учні поєднали традиції української кухні з сучасними тенденціями та презентували свої страви:«Оселедець під шубою» (група № 132);вразила оригінальним виглядом одна із форм подачі цієї ж страви у вигляді полунички (група №131) та «Заливний оселедець під шубою» (група № 231);«Буряк фарширований» (група №133); десерт «Червоний оксамит» (групи №121); «Закуска з маринованого буряка з гострим сиром» (група №122); «Салат з буряка з чорносливом та горіхами» (група № 232); закуска на крекері «Червона ікра з буряка» (група № 233).

5

Усім учням ліцею та педагогічним працівникам вдалося і посмакувати стравами з буряка

Дякували за свято всі, адже подібні заходи розширюють та вдосконалюють професійні знання, уміння, прищеплюють любов до обраної професії.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2