УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Удосконалюємо свою майстерність PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 листопада 2016, 12:11

 seminar kyhari1   

        У педагогічній практиці  проблема  розвитку особистості педагога та його професійної компетентності завжди є актуальною. Відомо, що творчого учня може виховати та підготувати до професійного життя  лише креативний педагог, який сам є справжньою особистістю.

            23 листопада   2016 року  майстер виробничого навчання ІІ категорії Бондаренко Т.А. за ініціативи методичної служби провела  семінар-практикум для педагогічних працівників з професій громадського харчування на тему: «Професійна компетентність та інноваційна культура майстра при поясненні, показі  прийомів, способів і послідовності виконання  вправ на уроках виробничого навчання». 

seminar kyhari4

   Тетяна Анатоліївна   показала   фрагмент вступного інструктажу, представила власну методику роботи з учнями, систему розробки послідовного виконання вправ з професійно-практичної підготовки, продемонструвала застосування нових прийомів і методів, культуру праці, обравши тему «Нарізка бульбоплодів – одна із основних складових  у приготуванні українських страв».

seminar kyhari2

          На семінарі майстри  обговорили сучасні вимоги ринку праці,  вимоги своїх соціальних партнерів  та підприємств громадського харчування і були задоволені спілкуванням з наставником. Його мудрі поради використовуватимуть  у педагогічній діяльності. Колектив ліцею постійно поповнюється   молодими майстрами виробничого навчання які  потребують допомоги досвідчених колег, наставників.  Бондаренко Т.А. вважає,  що мобільність, вміння критично мислити та швидко вирішувати професійні питання повинно бути  притаманно педагогічному працівнику. Для цього потрібно вдосконалювати свої знання, уміння та навички. І тільки за цієї умови отримувати насолоду від праці.      

seminar kyhari3

       Спілкування з досвідченим наставником, педагогом є плідним та корисним. Така форма роботи необхідна і доцільна. Вона сприяє підвищенню рівня  професійної майстерності, дає можливість  ознайомитися з творчою лабораторією  досвідченого педагога, допомагає підготувати конкурентоспроможних випускників  до професійного життя.

 

 

 

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2