УВАГА!

 ШАНОВНІ здобувачі освіти, батькИ, СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ!

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19), відповідно до законодавства України та на підставі рішення педагогічної ради Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова, наказом директора закладу професійної (професійно-технічної) освіти за погодженням з повнолітніми учнями, батьками учнів, яким не виповнилося 18 років (їх законними представниками) з 29 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року освітній процес у Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься за змішаною формою: технології дистанційного навчання застосовуватимуться щодо здобувачів освіти, які знаходяться на теоретичному та виробничому навчанні в закладі освіти; виробниче навчання на підприємстві та виробнича практика буде відпрацьована очно, за графіком роботи підприємств.

Розклад занять розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Щоденна реєстрація за формою «Дистанційне навчання» - обов’язкова. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у хмарних сервісах Google Workspace (G Suite for Education): додатках Google Class Room, Google Meet.

З 29 березня 2021 року перебування в гуртожитку дозволено тільки учням, які знаходяться на виробничому навчанні на підприємствах та виробничій практиці.

Поетапна кваліфікаційна атестація буде проведена в терміни, передбачені робочими навчальними планами.

 

Дякуємо за розуміння та бажаємо здоров’я!

 Адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова.

 

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVD-19) під час проведення місцевих виборів у закладах освіти, в яких розташовуються виборчі комісії та приміщення для голосування освітній процес у період з 22 по                                      27 жовтня 2020 року в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С. Єгорова відбуватиметься у дистанційній формі. З 28 жовтня 2020 року заняття відбуватимуться в очній формі.

Розклад уроків розміщено в категорії «Дистанційне навчання». Для доступу обов’язково зареєструватись за пропонованою формою. Навчальні матеріали розміщено за посиланням у розкладі та у сервісі «Classroom».

 Дякуємо за розуміння, адміністрація Регіонального центру професійної освіти ім. О.С. Єгорова!

koronavirus-treba-znati

prev
next

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

  для вступу до центру  

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВУ

для вступу до центру

Всеукраїнський семінар-нарада PDF Друк e-mail
Понеділок, 31 жовтня 2016, 14:30

У місті Дніпро з 25 по 27 жовтня відбувся Всеукраїнський семінар-нарада «Використання різних форм організації навчально-виховного процесу з фізичного виховання, оздоровчої рухової активності з метою ціннісного ставлення дітей, учнів та молоді до власного здоров’я».

У заході взяли участь 58 спеціалістів з 19 областей України, які відповідають за організацію фізичного виховання в навчальних закладах. Нашу кіровоградську область на семінарі представляв керівник фізичного виховання ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» Кісіль Сергій Петрович.

На протязі семінару у ньому взяли участь: Євген Буря начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту, Ганна Грищенко – головний спеціаліст Департаменту дошкільної освіти МОН України, Олена Хоменко головний спеціаліст Департаменту професійно-технічної освіти МОН України, Наталя Москаленко – доктор наук з фізичного виховання, професор, проректор з наукової діяльності Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, Ірина Журавель – завідуюча дошкільним навчальним закладом № 32 м. Кам’янське, завідуюча кафедрою виховання та культури здоров'я, кандидат філософських наук обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти Лариса Лаврова,заслужений учитель України, викладач фізичної культури Кам'янської загальноосвітньої школи Нікопольського району Микола Корнєв, керівник міського методичного об'єднання викладачів фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів Олег Біленко, заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. № 9 м. Кривий Ріг Олена Білова.

2

Учасники семінару побували на спортивних базах навчальних закладів м. Дніпра та обговорити шляхи покращення здоров’я, фізичного розвитку дітей та учнівської молоді.

3

Під час семінару відбулося засідання Всеукраїнської координаційно-методичної ради керівників фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів, де були розглянуті питання щодо проведення Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів ПТНЗ «Козацька наснага» та проект нового Положення про Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах (розділ ПТНЗ).

Під час проведення «Круглого столу» учасники обмінялися досвідом роботи з фізичного виховання, використанням різних форм організації навчально-виховного процесу.

 
chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2