Відкриття нової лабораторії PDF Друк e-mail
Четвер, 27 жовтня 2016, 11:29

kuhnya1

27 жовтня 2016 року у Державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбулася  знакова подія – введення до експлуатації нової лабораторії з професії «Кухар». Привітати майбутніх робітників на сучасних робочих місцях, побажати успіхів та творчих досягнень  з професії прийшли  керівники області - перший заступник голови обласної державної адміністрації  Сергій Петрович Коваленко,  заступник міського голови  Наталія Євгенівна Дзюба, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту  Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимир Петрович  Таборанський, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Давидівна Костенко,  начальник відділу  головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Кіровоградській області Тамара Олександрівна Третяк, голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників будівництва  Григорій Тимофійович Святун, голова  державної кваліфікаційної комісії  з професії «Кухар», директор приватного  підприємства «Чеський дворик» Володимир Володимирович Фабрика.

kuhnya2

  Директор Державного навчального закладу «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» Микола Іванович Корецький презентував нову майстерню, яка обладнана у відповідності до вимог сучасного виробництва.  Індивідуальні робочі місця майстра виробничого навчання,  учнів устатковані новою мийкою, електричною плитою та витяжкою, інструментом та приладдям. Відеокамера, що спрямована на робоче місце майстра і працює в постійному режимі, дозволяє спостерігати  за діями педагога на моніторі, закріпленому над дошкою. Микола Іванович  подякував майстрам виробничого навчання, робітникам господарської служби, учням і запевнив всіх, що  плани на навчання у нас  перспективні, а відкриття лабораторії - черговий  крок модернізації навчальних приміщень та подальшого розвитку матеріально-технічної бази закладу.

kuhnya3

Після підписання наказу  про введення до експлуатації лабораторії з професії «Кухар» право на проведення першого уроку було надано Гриценко Ользі Олександрівні. Вона -  випускниця нашого ліцею, яка отримала вищу освіту і повернулася у рідний заклад на посаду майстра виробничого навчання.

kuhnya4

Побажаймо всім професійних творчих досягнень тим, хто обрав собі справу за покликанням.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2