Осінні фантазії PDF Друк e-mail
Четвер, 29 вересня 2016, 13:48

ocin1 

29 вересня 2016 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбувся конкурс «Дари щедрої осені». Назви композицій були різноманітними – «Казкові фантазії», «Осінній звірополіс», «Грація осені», «Осінній вальс», «До Дня Вчителя». Учні виробили композиції з квітів, яблук, горіхів, баклажанів, лимонів, картоплі, моркви та гарбуза.

 ocin2

Оригінальними були композиції групи 331, яка виготовила жар-птицю з редису та моркви «Грація осені», та групи №131, яка представила вирізані троянди з редьки, картоплі різної гами – кольорів, які поділили І місце.

 ocin3

Друге місце поділили між собою група №333, яка презентувала композицією, присвячену Дню Вчителя та група 132, яка представила вальс квітів. Третє місце поділили учні групи №332 з композицією «Осінні фантазії», група 222, яка вирізала пінгвінів з баклажанів, мишей з лимонів і створила композицію «Осінні звірополіс».

Представлення груп супроводжувалася піснями та декламуванням віршів про щедру осінь. Свято вражало яскравістю барв, ніжністю квітів, різноманіттям виробів та затишною атмосферою, наповнило наші серця радістю і теплом.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2