Театральні будні PDF Друк e-mail
Четвер, 22 вересня 2016, 13:27

teatr1 

21 вересня 2016 року у Кіровоградському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М. Л. Кропивницького відбулося відкриття фестивалю «Вересневі самоцвіти», який розпочався з вистави «Слава героям» (танго свободи) Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь). Театр відвідали й учні нашого ліцею.

teatr2 

П’єса розпочалася з танго дівчини у червоній сукні та молодого хлопця у чорному костюмі. Сюжет полягав у тому, що у шпиталі для ветеранів опиняються двоє літніх чоловіків різних політичних переконань (один воював на боці УПА, а другий в радянській армії), між ними виникають постійні суперечки, але врешті-решт вони усвідомлюють, що обидва поклали життя заради однієї ідеї - захисту рідної України від загарбників. Сповнені ліризму монологи та діалоги героїв спонукали глядачів замислитися над вічними проблемами війни і миру, кохання і зради, батьків і дітей, ворожнечі через розбіжність ідеологічних переконань.

teatr3 

Усіх глядачів вразила професійна гра акторів, ефекти світла і тіні, екскурси у минуле – спогади героїв подій молодості, філософський підтекст.  Учням нагадали про загальнолюдські цінності та важливість пам’яті своїх героїв, які виборювали незалежність держави від давнини й до сьогодення. А також про те, що найголовніше завжди залишатися Людиною, до якого б угруповання ти не належав. Сповнені натхненних думок ми поверталися додому, назавжди зберігши у серці спогади про храм мистецтва – театр. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2