День народження міста! PDF Друк e-mail
Субота, 17 вересня 2016, 16:03

den mista1

17 вересня наше місто відзначало свій святковий день. Центральна площа Героїв майдану була прикрашена державним прапором України. Поруч з адміністративною будівлею були представлені зразки військової та пожежної техніки. На вулиці Дворцовій розташовувались концертні майданчики, навчальні заклади міста презентували свої вироби, проводили майстер-класи.

den mista2

Біля театру М.Л. Кропивницького декламували свої поезії молоді автори, відбувались театральні дійства, проводились виставки книжкових новинок, присвячені Україні.

den mista3

Адміністрація, викладачі, майстри, учні ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені О.С. Єгорова» взяли активну участь у святі, презентували кондитерські вироби, зокрема, торт «Воїнам – захисникам», вносили свій вклад у допомогу воїнам АТО, адже сьогодні вони захищають кордони нашої Батьківщини.

den mista4

Гармонія різноманітності, жива музика, щирість зустрічей, українські вишиванки – все це створювало гарний настрій тим, хто відчуває безмірну любов до своєї землі, міста, яке має свою історію, культуру, прагне продовжити найкращу історію свого народу.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2