Азбука безпеки на дорозі PDF Друк e-mail
П'ятниця, 16 вересня 2016, 13:03
pravila1

     У рамках тижня безпеки життєдіяльності учнів у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» пройшов  конкурс газет на тему «Азбука безпеки на дорозі». Група № 132 творчо поставилася до оформлення газети, намалювавши гарні світлофори, регулювальника, дорожню частину.

pravila2

Інші групи зобразили небезпечні ситуації на дорозі, які можуть створювати пішоходи (група №102), азбуку безпеки у вигляді колажу (група № 11), мультиплікаційну подорож смішариків через перехрестя (група №221), світлофор у фуражці (група № 131), небезпечне перехрестя з різними видами світлофорів(група №133), вершників на дорозі(група №101).

pravila3

Оригінальною була газета групи №331, на якій зображено зебру у вигляді долоні. Газети учнів привертали увагу яскравістю заголовків, вражали віршованими рядками на дорожньо-транспортну тематику, а також нагадали усім про правила дорожнього руху та необхідність їх дотримування у повсякденному житті.

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2