Здрастуй, доросле життя! PDF Друк e-mail
Четвер, 30 червня 2016, 14:39
 vipyck 1   

 30 червня 2016 року у державному навчальному закладі «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбувся випуск учнівських груп № 31, 301, 302, 111, 112, які отримали дипломи кваліфікованих робітників та атестати про повну загальну середню освіту. Чотирнадцять випускників отримали дипломи з відзнакою та грошову винагороду. У святкуванні взяли участь адміністрація ліцею, батьківський комітет, запрошені гості.

    vipyck 2

З вітальною промовою до випускників звернулись М.І. Корецький,  В.М. Легедза, Л.О. Чернікова та побажали удачі, вірних друзів, щирої любові, оптимізму,  невичерпної енергії, а також гідно нести звання випускника ліцею, підтверджуючи своєю працею високий рівень професійних знань.

vipyck 3 

  Окремі слова подяки звучали від учнів кожної групи та їх батьків. Випускник групи №112 Губіцький Роман заспівав пісню Кузьми Скрябіна «Випускний». Хвилюючими були рядки власної поезії учениці групи №331 Євгенії Хорошко, присвяченої випускникам.

      

Хай завжди усміхається небо,
І ніколи не плаче дощем,
Бо життя – це велика наука,
Що посієте – те й зберете.
І у пам’яті завжди хай буде,
Те гніздо, яке випустить Вас,
Бо попереду ціла дорога,
Ви почули цей дзвін,
Вам збиратися час.

     Бажаємо Вам успіхів у всіх ваших починаннях, усіляких гараздів, любові, постійного руху вперед. У добру путь!

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2