Флеш-моб юних кухарів PDF Друк e-mail
Середа, 25 травня 2016, 14:38

 

more1

      Закінчується навчальний рік, розпочинається літо, літній відпочинок.  ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей» готує кваліфікованих робітників  з професії «Кухар». Найкращих професійних навичок  та вмінь учні здобувають працюючи під час виробничої  практики  на підприємстві.

more2

    Цього року найкращі учні з професії «Кухар»  відправляються працювати на літню виробничу практику до  туристично-оздоровчого  комплексу  «Приморська  Галатея», що знаходиться на березі Азовського моря в Запорізьскій області,   с. Кирилівка. Побажаймо нашим учням  щасливої дороги та натхнення у їх творчій діяльності. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2