Конкурс фахової майстерності серед кухарів дитячих садочків PDF Друк e-mail
Понеділок, 23 травня 2016, 15:00

1

20 травня 2016 року у ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С. Єгорова» відбувся заключний етап міського конкурсу фахової майстерності серед кухарів дитячих садочків.

2

Метою конкурсу було виявлення, розповсюдження, впровадження інновацій у сфері дитячого харчування та підвищення престижності професії кухаря.

Конкурс проводився в два етапи: перший етап – відбірковий, другий – творчо-показовий.

Програма конкурсу включала: презентацію домашнього завдання – виробів власного виробництва із дріжджового тіста, які можна рекомендувати для впровадження у сферу дитячого харчування; тестування на знання теоретичних питань. Найцікавішим стало виконання практичного завдання, яке передбачало приготування страв для дітей від чотирьох років.

3
4

У конкурсі брали участь кухарі сімнадцяти дошкільних навчальних закладів, більшість з яких є випускниками нашого ліцею різних років.

Конкурсанти продемонстрували добру фахову підготовку та професіоналізм, а переможці конкурсу отримали сертифікати на придбання кухонної техніки для навчальних закладів, у яких працюють.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2