Мітинг пам’яті. PDF Друк e-mail
Субота, 07 травня 2016, 19:25

 

images 2   

       Напередодні Дня Перемоги в нашому ліцеї відбувся мітинг пам’яті. Педагоги та учні згадували всіх тих, хто своїм життям заплатили за перемогу над нацизмом. Директор ліцею Микола Іванович Корецький наголосив, що своїм життям ми завдячуємо дідам і прадідам, які двадцятилітніми боролися проти фашистської навали.

       Викладач П.М.Шолудько провів паралель між минулим і сьогоденням, підкресливши необхідність підготовки до захисту Вітчизни. Мирного неба та спокою, але разом з тим і вічної пам’яті героям, які боронили Україну та світ від "коричневої чуми", побажала викладач історії О.М.Колечкіна.  А коли в небо злетіли різнокольорові кульки, то оптимістично зазвучали слова пісні про Перемогу. 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2