До мрії один крок PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 квітня 2016, 14:40

krok do mriy1

01.04.2016 року в ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова» відбулася година спілкувань на тему: «До мрії один крок». Захід підготували та провели майстри в/н Бондаренко Т.А. та Погрібняк О.А., а також учні груп № 132 та № 133.

krok do mriy2

Під час проведеної виховної години присутні отримали цікаву інформацію про відомих людей, які досягли своєї мети в житті. Було продемонстровано серію презентацій. Учні брали активну участь в обговоренні теми. Особливо сподобався виступ заступника директора спортивно-фізкультурного комплексу «Динамо», голови ФК «Панкратіон» у Кіровоградській області Гусака Олександра Валентиновича. Він розповів про свою мету в житті, звернувши увагу на те, що молодість – пора людських досягнень, а щастя – доля тих, хто знає, вміє та шукає. Зацікавило учнів тестування на визначення готовності долати життєві труднощі.

krok do mriy3
krok do mriy4

Учні замислилися над тим, що успіх часто залежить від власних зусиль, наполегливості та відповідальності, що необхідно розвивати чіткі життєві орієнтири, виховувати прагнення до позитивних вчинків, співпрацювати з іншими та завжди створювати ситуацію успіху.

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2