Т. Шевченко в європейському контексті. PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 березня 2016, 20:57
shevchenko1 

     22 березня 2016 року в нашому закладі відбулися літературні читання «Вічний як народ або Т.Шевченко в європейському контексті». У ці дні весь світ згадує про Т.Шевченка, а його ідеал – Україна у великій, новій, вольній сім’ї.

   shevchenko2 

Тому під час заходу звучали поезії Кобзаря не лише рідною мовою, але й польською та англійською, зокрема «Заповіт», «Садок вишневий коло хати»,  уривки з поеми «Сон», «Катерина», «Гайдамаки».

 Учасники дійства перенесли глядачів до гайдамацького табору, виконавши український гопак. Продемонстрували презентацію «Художник з душею поета», відкривши другий бік творчої натури Т.Шевченка. Присутні змогли насолодитися живописними полотнами Кобзаря. Лунали поезії та пісні «Зоре моя вечірняя», «Сонце заходить», «Бандуристе, орле сизий».

shevchenko4

Т.Шевченко належить Україні і всьому людству бо збагатив  його духовним потенціалом, дав українському народу розуміння його долі, завдань, дав почуття Вітчизни, а серед його заповітів –  перший і останній:

Свою Україну любіть,

                                          Любіть її. Во врем’я люте,

                                            Востанню тяжкую минуту

                                     За неї Господа моліть.

 

 

 

 

chel-komp
Веб - сайт нашого ліцею – це інформаційний ресурс, який, ми сподіваємося, буде цікавим та корисним кожному відвідувачу. Він розрахований на педагогів і учнів, абітурієнтів і їхніх батьків. Будова сайту досить проста, з його змістом можна ознайомитися через мапу сайту. У розділі «Новини» публікується цікава і актуальна інформація з життя нашого навчального закладу. Плани роботи та звіти про їх виконання розташовані на «Сторінці директора». Найбільше інформації про наш заклад знаходиться на сторінках «Про ліцей», «Інформація до вступу». Перехід до навчальних предметів можливий через «Сторінку учня» або через статтю «Педагогічний колектив». Треба лише підвести курсор і натиснути на обраний предмет, фото чи логотип. Радимо звернутися і до розділу «Виховна робота», який ми відкрили інформативними матеріалами про права людини та відвідати віртуальну  бібліотеку.
Команда нашого сайту знаходиться в постійному пошуку, ресурс змінюється і оновлюється. Ми чекаємо на пропозиції щодо його розвитку. Якщо у вас є питання, коментарі або пропозиції, звертайтесь через "контактну форму". Це для нас важливо і цікаво.
З повагою команда веб - сайту.

Наша адреса: 25026, м. Кропивницький,

вул. Василя Нікітіна, 21а
Тел. +380 (522) 34-08-51, 34-08-40
+380 (95) 316-00-97
Email: kr_proflitsey@ukr.net
Web: www.kpl-2.com.ua

kompas

    Мапа сайту

rss 3

   RSS

diagram2